Oto logo strony. Piękne ono jest
Powróć do: 2020

Przegląd piosenki świątecznej "Kolędziołki on-line"

„Kwileckie Kolędziołki” to czas wprowadzający w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Już od kilku lat w grudniu Kwileckie Centrum Kultury i Edukacji przygotowuje świąteczną ofertę kulturalną dedykowaną mieszkańcom gminy Kwilcz.
Historia Kolędziołek sięga jednak głębiej. Pierwsze dwie edycje tj. 09.12.2011 i 14.12.2012r. odbyły się w Sierakowie w galerii „W remoncie”, a po rocznej przerwie został wznowiony w naszym Centrum. Pomysłodawczynią oraz realizatorką projektu jest Magdalena Jabłońska.
Kwileckie Kolędziołki obecnie to nie tylko konkurs piosenki ale również bogata oferta świąteczna. Organizujemy m.in. konkursy plastyczne, seanse filmowe dla dzieci, warsztaty dla dzieci i dorosłych, wystawy, przemarsze, spotkania w bibliotece oraz koncerty.
2020 rok jest szczególny ponieważ z racji pandemii, która obecnie panuje wprowadziliśmy nowe możliwości aby zrealizować tegoroczną edycję. Dzięki konkursowi on-line spotkamy się z naszymi młodymi wokalistami, którzy tak jak i my nie mogą się doczekać się Świąt.
Zachęcamy do wzięcia udziału w PRZEGLĄDZIE PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ- KOLĘDZIOŁKI ON-LINE 2020 !!!
Na zgłoszenia czekamy do 30.11.2020r. !
Regulamin oraz karta zgłoszeń dostępne w załączniku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pliki do pobrania:

regulamin kolędziołki 2020.docx
Format: docx, 417.97 kB
KARTA ZGŁOSZEŃ.docx
Format: docx, 13.94 kB